Napísali o nás


it-learning-kurzy-logo


To boli najlepšie chlebíčky, aké sme kedy videli a jedli. Za 10 rokov rôznych osláv a akcií sme nemali nikdy lepšie. Ďakujeme 100x.

Peter Hecht, konateľ spoločnosti  

cws-boco-logo_0

So službami spoločnosti Anker sme nadmieru spokojní. Catering bol vždy načas doručený, vždy čerstvý,vždy chutný a aj fantasticky vyzeral. Cateringove služby spoločnosti Anker budeme určite využívať aj v budúcnosti a ak môžem, určite odporúčam či už pre malé prezetačné posedenia, alebo vačšie.
 
Petra Kurz
CWS-boco Service Center Slovakia


INNOV_logo__0006_a1-400


Naša spoločnosť robí raz za mesiac spoločné raňajky. Teraz sme si ich objednali u vás a z môjho pohľadu to boli asi najlepšie z mojich doterajších raňajok vo firme. Ďakujem vám za ne. 
 
Branislav Ulbrich
Regional Sales Manager

IMG_3899                      IMG_3898


Forbes_logo.svg

“Ďakujeme veľmi pekne pekárni Anker za skvelú spoluprácu a zabezpečenie slaného a sladkého pečiva počas konferencie Forbes 30pod30.Pekáreň nám zabezpečila čerstvé, chutné, úžasné pečivo a chlebíčky na celodennú konferenciu ako aj večernú afterparty. Taktiež, boli ochotní nám zabezpečiť pečivo počas celého dňa na presne dohodnuté časové úseky."
Časopis Forbes

photo-49_mini                      photo-174_praclíky_mini

LOGO_Novosad

Po každé, keď si objednáme chlebičky, tak to je jedna báseň. Absolútna špička chutí i čerstvosti. Klobúk dole. Len tak ďalej. ����môžem len odporučiť.

Igor Novosad