Prémiová značka Meisterstück

Spoločnosť Ankerbrot vytvorila exkluzívnu prémiovú značku "Anker Meisterstück", ktorá reprezentuje prvotriedne pekárenské výrobky. Chleby pečené v kamennej peci boli prvými produktami, ktoré sa do rodiny Meisterstück dostali, v máji 2014 k nim pribudla aj ručne robená žemľa.

                                                                                                     Meisterstueck_logo

 

Chuť je otázka času

Venujete  si čas, ktorý naozaj potrebujete? Ak áno, tak sa máte tak dobre, ako naše výrobky exkluzívnej rodinky Meisterstück. Práve tieto naše produkty dostávajú všetok potrebný čas, aby sa mohla rozvinúť ich neobyčajne intenzívna a tradičná chuť. Na základe pôvodných receptúr a odborných znalostí našich skúsených pekárov je cesto niekoľkonásobne spracovávané ručne. Pri chleboch je doba odležania cesta až okolo 36 hodín, pri žemliach minimálne 2 hodiny. Táto doba je nevyhnutná na to, aby  sa mohli dokonale rozvinúť všetky arómy cesta. Pri chlebe sa prirodzeným spôsobom vytvára až do 300 aróm. Následne sa chleby pečú dvakrát. Výsledok je viditeľný: chleby Meisterstück z kamennej pece sú mimoriadne chrumkavé, majú šťavnatú a nadýchanú striedku a vyznačujú sa aj výnimočne dlhou čerstvosťou. Nová ručne robená žemľa je mimoriadne chrumkavá vďaka tvaru klasickej päťcípej hviezdy.  
 
meisterstueck_handsemmel_1_cr_ankerbrot_mini meisterstueck_handsemmel_2_cr_ankerbrot_mini meisterstueck_handsemmel_3_cr_ankerbrot_mini
 
 


Meisterstück – dokonalé dielo našich pekárov

Produkty