Sme hrdí na našich víťazov!

21.04.2016 - Už po štvrtý raz sa konala vo Viedni súťaž pekárenských výrobkov Wiener Brotpreis. Tejto jedinečnej súťaže sme sa taktiež zúčastnili a naše produkty boli ocenené až v piatich kategóriách. Získali sme dve prvé miesta, jednu druhú priečku a dve tretie miesta.

Ražný chlieb z prémiového radu Meisterstück a náš brioškový rožok obsadili vo svojich kategóriách víťazné priečky. Ražný chlebík Meisterstück je hutný chlieb s rustikálnou, chrumkavou kôrkou, ktorá dokonale harmonizuje s nadýchanou a šťavnatou striedkou. Aj náš brioskový rožok, ktorého receptúru sme nedávno prepracovali a vylepšili, presvedčil odbornú porotu a zaistil si tak  prvé miesto v kategórii „Obľúbený produkt“.   

Tešíme sa z nasledujúcich ocenení:

1. miesto
Ražný chlieb Meisterstück , kategória „Tmavý chlieb“

1. miesto
Brioškový rožok, kategória „Obľúbený produkt“

2. miesto
Orechový chlieb Meisterstück, kategória „Netradičný chlieb“

3. miesto
Pšeničný chlieb Meisterstück: kategória „Biely chlieb“

3. miesto
Rustikálna bageta, kategória: „Bagety“

brotpreis
© Stefan Joham
 

4. ročník pekárenskej súťaže Wiener Brotpreis

Vo štvrtom ročníku udeľovania cien Wiener Brotpreis sú oceňovaní najlepší pekári mesta Viedeň v siedmich kategóriach. Prihlásené výrobky hodnotí odborná porota, ktorá pozostáva z významných expertov z pekárenského odvetvia a prominentných porotcov. 19.apríla sa uskutočnila veľká verejná ochutnávka vo Viedenskej radnici, na ktorej sa zúčastnilo okolo 2.000 fanúšikov chleba.


Ochutnajte ocenené produkty ANKER, ktoré nájdete v každej z našich prevádzok.