VÝNIMOČNÝ ANKER SUPERCHLIEB

31.05.2021 - S obsahom 10 balastných látok, zinku a prírodného spermidínu z pšeničných klíčkov. Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
ANKER SUPERCHLIEB nájdete v našich prevádzkach v OC CENTRÁL a v OC AUPARK v podobe srdiečkového superchleba a pečiva netradičného trojuholníkového tvaru s názvom super-kraftspitz.

Srdiečkový superchlieb (480g) – šťavnatý zmiešaný chlieb s obsahom vlákninového mixu, zinku a spermidínu z pšeničných klíčkov, slnečnicových a tekvicových semiačok.Nechýba ani chrumkavá posýpka.

Super-Kraftspitz (90g) - pšeničné pečivo v tvare trojuholníka s hodnotným vlákninovým mixom, zinkom a spermidínom z pšeničných klíčkov, k tomu ľanové semiačka a chrumkavá posýpka.
 

Čo je superchlieb? A prečo má superschopnosti?


Nový rad pekárenských výrobkov ANKER SUPERCHLIEB obsahuje zložky so špeciálnymi živinami, príp.prísadami, ktoré sú telu prospešné.
Sú to:
  • Rôzne balastné látky, ktoré podporujú trávenie.
  • Zinok, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Okrem toho obsahuje superchlieb prírodný spermidín z pšeničných klíčkov.
 

Čo je spermidín z pšeničných klíčkov?

O spermidíne sa o hovorí ako o studnici „mladosti“, nakoľko má takpovediac účinky odďaľujúce starnutie (podpora Anti-Aging). Napomáha stimulovať čistiace procesy v bunkách, starý bunkový materiál sa odstraňuje. Štúdie potvrdzujú, že zvýšený obsah spermidínu v strave môže mať súvis so zlepšením myslenia a výkonu pamäte.