Anker - záruka kvality


Najvyššia kvalita našich výrobkov je pre ANKERBROT najdôležitejšou prioritou. Z tohto dôvodu je samozrejmé, že na výrobu našich pekárenských produktov používame výhradne prvotriedne suroviny. Priebežné investície do optimalizácie výrobných procesov a výrobných programov sú taktiež zárukou vysokej kvality. Kvalitu našich výrobkov neustále preverujeme priebežnými externými a nezávislými kontrolami. Dôkazom kvality našich výrobkov je aj dvojitá certifikácia našej spoločnosti, ktorú sme získali v roku 2013. 
 

xinline_image_cover_2.jpg.pagespeed.ic.6SZnFbyn1r

Oddelenie "riadenia kvality"

Naše oddelenie  kontroly kvality preveruje nielen kvalitu nami vyrobených produktov vo Viedni a v Leobene, ale samozrejme aj kvalitu  akéhokoľvek nakúpeného tovaru - od surovín cez  polotovary, hotové produkty ako aj obalové materiály pre jednotlivé produkty.  Do procesu kontroly kvality sú zapojení aj naši vyškolení kolegovia v jednotlivých prevádzkach. 


Dvojitá certifikácia pre tradičnú pekáreň Ankerbrot

Najvyššia forma riadenia kvality je v spoločnosti ANKERBROT samozrejmosťou. Získaním certifikátov v schémach IFS (International food standardization) a FSSC 2200 (Food Safety System Certification) spoločnosť potvrdila bezchybné výrobné podmienky v oboch svojich podnikoch. Oba medzinárodne uznávané certifikačné systémy sú zárukou kvality výroby a bezpečnosti potravín. Úspešnou certifikáciou spoločnosti dokazujú, že pre bezpečnosť svojich potravín nasadili overený systém riadenia. V spoločnosti ANKERBROT majú témy kvality a bezpečnosti potravín vysokú prioritu a sú relevantné na každom stupni firmy - od produkcie až po samotnú dodávku do prevádzok.

Logo IFS   logo FSSC 22000