Zaujímavosti


Praktické rady na tému chlieb

Prinášame Vám zopár rád, tipov a zaujímavých odporúčaní na tému krájania i skladovania chlebíka. Ak neviete, ktorý chlebík sa hodí ku ktorému syru, či vínku, nech sa páči, začítajte sa.

Viac informácií

Vegánstvo

Už niekoľko rokov je v kultúre stravovania téma vegánstva čoraz výraznejšia. To nás motivovalo ešte vedomejšie dbať o výrobné procesy svojich produktov a vo svojich prevádzkach vegánske produkty jasne označiť. Vegánske produkty vlastnej produkcie jednoznačne rozšírili náš produktový sortiment. Cieľová skupina vegánov je pre nás taktiež dôležitá, čo reálne aj dokazujeme.

Viac informácií

Chlieb nad zlato

Pre ľudstvo je chlieb od pradávnych čias základnou potravinou. Akákoľvek iná potravina má sotva také významné miesto ako práve chlieb.

Viac informácií

V krátkosti o koreninách

Nielen správny výber potravín, ale aj chuť našich jedál výrazne ovplyvňuje našu pohodu a zdravie. Preto sú koreniny, hoci je ich podiel v každodennej strave nepatrný, z kulinárskeho hľadiska dôležité. Každý, kto si nejaké jedlo už sám osolil, by o tom mohol naozaj veľa rozprávať. Koreninám bolo a je pripisovaných veľa liečivých síl.

Viac informácií